Wie ben je echt?

 

Waar kom je vandaan?

Waartoe ben je in staat?

 

In Remember – het grote herinneren, komt alles samen wat we ooit eerder hebben gegeven; psychologie, mystiek en oude wijsheid, mediumschap & intuïtie, levensinitiaties, heelwording en bewustwording & zelfrealisatie. Je krijgt niet alleen inzicht in de programmering van je persoonlijkheid; je triggers, je angsten en belemmeringen waar je in het dagelijkse leven tegenaan loopt, maar je gaat ook inzien en ervaren wie je werkelijk bent. Van last hebben van je verleden naar vrij van angst en trauma zijn in het Nu. Van overleven naar leven.

Waarom dit programma: We zien iedere keer in onze retraite weken (waarin we alles combineren) de enorme shift. Mensen gaan zich herinneren wie ze zijn, waar ze vandaan komen en waar ze toe in staat zijn. In het programma Remember willen we jou ook laten herinneren.

Hierdoor kijk je niet alleen anders naar jezelf en je leven, je gaat doorzien wie je niet bent en loslaten wat je niet meer dient. Keuzes in je leven kun je vanuit een helder intuïtie doen en je laat je niet meer leiden door angst. Je leeft vanuit vertrouwen en een diep weten.
Je zal ook gaan ervaren dat je niet alleen bent, omdat je de liefde en begeleiding uit het ongeziene veld ervaart.

Tijdens deze 6 online Remember bijeenkomsten nemen we je mee:

Wie ben je echt: hierin ontdek je de Levensinitiaties, het verschil tussen je persoonlijkheid, je poppetje, en je ziel. Je krijgt inzicht in wat angst is en hoe je er vanaf komt. Je krijgt inzicht in wat je vasthoudt aan je oude verhalen, trauma’s en verleden en hoe je hier los van komt. En je krijgt een diepere bewustwording en zelfrealisatie.

Waar kom je vandaan: je gaat je gevoeligheid en intuïtie ontwikkelen en inzetten om de juiste keuzes te maken. Je verkent het mediumschap en maakt kennis met jouw spirit team. Je krijgt inzicht in je zielsmissie en hoe je die in je dagelijks leven kunt brengen. Je wordt je bewust dat je geleid wordt door een grote bron van liefde.

Waartoe ben je in staat: Wat betekent mind over matter en hoe kun je dat toepassen in heelwording. Remember Retraite Hoe kun je jouw zelfhelend vermogen activeren en de helende energie overbrengen naar een ander. En hoe kun je jouw manifestatie kracht optimaal leren gebruiken.

Remember is een uitnodiging om te stoppen met jezelf te verbeteren en te beginnen met jezelf te herinneren. Er is niets mis met je. Je bent vergeten wie je bent.

Na iedere online bijeenkomst ontvang je het uitgebreide Ebook met daarin alle opnames en meditaties en blijft onbeperkt beschikbaar! Dus ook in je eigen tijd te volgen.

Voor wie:

  • Mensen die behoefte hebben aan innerlijke rust.
  • Mensen die willen begrijpen wie ze werkelijk zijn.
  • Mensen die contact willen maken met hun spiritteam en lichtwezens.
  • Mensen die meer willen weten over healing en heelwording om dit in hun leven en werk toe te passen, zodat ze anderen kunnen helpen herinneren.
  • Heb jij al de Levensinitiaties, Mediumschap of Heelwording gevolgd dan is dit een mooie verdieping voor je.
  • Ben je nieuw dan heb je hier een prachtig compleet programma voor je. 

Data en tijden: Online zaterdag 7 & 21 februari, 14 & 28 maart , 11 & 25 april van 10.00 – 12.00 uur. 

Remember retraite van 15 – 19 februari 2026

Optioneel en ook zeer aanvullend is onze Remember retraite. Deze week is gericht op herinneren wie je bent en waar je vandaan komt. Om de ongeziene wereld te kunnen voelen en op je intuïtie te gaan vertrouwen. We reiken je sleutels aan die de poort naar de heilige ruimte ontgrendelen, maar jij stapt hem zelf binnen. Deze week ga je ervaren.

  • Satsang en diepe inzichten
  • Trance en visualisatie reizen
  • Workshops, ceremonieën en inwijdingen

Bekijk hier de gratis eerste REMEMBERKlik hier>>>

Aanmelden voor het online programma en of
de Remember retraite

optie 1: alleen het online programma
optie 2: online programma mét de Remember retraite 15 – 19 februari 2026 (€100,- korting)

 

Financiële Toegankelijkheid

Als je oprechte interesse hebt in Remember maar de financiën het momenteel niet toelaten, kun je een aanvraag indienen voor een gereduceerd tarief. Ook is gespreide betaling mogelijk.  Stuur hiervoor een e-mail naar info@yourmodernmystics.nl.

Klik hieronder naar de uitgebreide beschrijving van de Remember retraite. Ook kun je alleen mee gaan met de retraite. 

Bonnie Bessem & Irina Veelders

Sinds 30 jaar geeft Bonnie les in de verschillende vormen van het mediumschap, heelwording, de Levensinitiaties en persoonlijke ontwikkeling en heeft ze 1000den readingen en sessies gegeven. Daarnaast is ze ook psychologe wat een bijzondere combinatie geeft met het mediumschap.

Irina is wat we noemen een natuurtalent. Als kind sprak ze met overleden dierbaren en engelen, wat door het dagelijks leven wat meer verdween. Sinds een spirituele openbaring en aanraking in 2019 is haar helder zien, voelen en horen weer volledig terug en geopend en is het een grote liefde van haar. Ze combineert het mediumschap met mystiek en verschillende vormen van healing.

Na verschillende verlichtingservaringen en diepe realisaties voelen zij beiden hoe essentieel het is om weer werkelijk te ontdekken wie je echt bent. voorbij je verhaal, je persoonlijkheid en alles wat je op aarde hebt geleerd. Op dat moment van zelfrealisatie verandert je hele wereld. 

 

Wat zeggen deelnemers van onze retraites?

Wat zijn jullie een ongelooflijk superteam! Ik voel enorm veel respect en dankbaarheid voor hoe jullie deze week hebben neergezet en gedragen, hoeveel veiligheid er vanaf het eerste begin was voor iedereen om zich uit te spreken en zich te durven bewegen, om te durven laten gebeuren wat wilde gebeuren. Het stroomt in en door mij en dat blijf ik voelen en hoe prachtig is dat. Ik heb tot in mijn kern gevoeld dat ik mág, ik mag zijn, ik mag leven, maar vooral dit; ik mag al die liefde en energie die ik voel laten stromen naar waar het heen wil – en telkens weer mijn voeten op de aarde voelen, me gedragen weten zowel door boven als beneden. Ik heb het heerlijk gevonden hoe het nergens zwaar werd of te ‘heilig’ en hoe het door alles heen ook telkens down to earth bleef.

Deze week was voor mij een geschenk zo kostbaar dat het me ook nog steeds een beetje sprakeloos maakt.

Marianne van der Weele

Wat een mooie reis was dit op alle vlakken. Diepe ontroering gevoeld tijdens deze week, zoveel mogen voelen, aankijken en loslaten. Het mooie was dat we werden uitgedaagd om geen verwachtingen te hebben, maar zelfs als die er al waren was dit boven verwachting. Dit kan je hoofd niet bedenken. Hier mocht je gaan ervaren. Bedankt dat jullie deze bedding hebben geboden. Voelde als thuis komen.  🙏🌞💜✨!!

Ingrid Weijers

Die dagen continu in jullie veld. Dat was ongelooflijk hoe een dankbaarheid ik hierdoor kan voelen. Overtuigingen (die ik in mijn hoofd wel kende en met mijn gevoel nog kon ervaren en die ik graag wilde transformeren en weg wilde) konden vanuit mijn essentie er gewoon zijn. Ik voelde ze en kon vanuit vreugde, vanuit liefde, vanuit een rust alles ervaren. De teaching kende ik, maar de combinatie van jullie energievelden, jullie aanwezigheid en deze kennis brachten het samen en het daalde dieper in. Het is zo bevrijdend.  Zo ontroerend ook hoe ik mocht en kon ervaren dat ik vanuit mijn essentie de ( vele) overtuigingen van mijn persoonlijkheid/ eego ( poppetje😊) kon zien er er met compassie naar kijken. Het allemaal omarmen. 
Nancy Allebos